[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Всесвітній день води
LOGO
Фон

22.03.2012 - Всесвітній день води

Екологічний інформаційно-тренінговий центр при відділі документів з питань економіки, виробництва та природничих наук запрошує 22.03.2012 о 14:00 взяти участь в засіданні круглого столу “Вода і безпека харчування”.

Захід присвячено Всесвітньому Дню води, який проголошено Генеральною Асамблеєю ООН 22 березня 1993 року. З того часу ця подія щорічно відзначається 22 березня.

Метою Всесвітнього дня води 2012 року є привернення уваги міжнародного співтовариства до взаємозв’язку між якістю води, умовами її використання та продовольчою безпекою.

Якість продуктів харчування, навіть найкорисніших, у великій мірі залежить від якості води, що використовується при вирощуванні та виробництві харчових продуктів. А від них залежить наше здоров'я і якість життя.

Тема, що пропонується до розгляду, має на меті:

-привернути увагу до водних ресурсів як важливої складової виробництва продуктів харчування;

-підвищити екологічну свідомість та обізнаність громадськості щодо проблем якості та використання води;

-консолідувати зусилля, спрямовані на збереження водних ресурсів та їх заощадливого використання.

У роботі круглого столу візьмуть участь представники державних установ та члени громадських організацій, а саме: обласного управління водних ресурсів, управління охорони здоров‘я, санітарно-епідеміологічної служби, управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області, державної екологічної інспекції, житлово-комунального господарства, спеціалісти “Кіровоградводоканалу”, екологи, викладачі ВНЗ та інші.
[ HOME ]

Всесвітній день води
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua