[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Водні ресурси Кіровоградщини
LOGO
Фон

Водні ресурси Кіровоградщини

22 березня 2016 р. о 14 год. в Орхуському центрі екологічної інформації ОУНБ ім. Д.І. Чижевського відбудеться засідання круглого столу “Водні ресурси Кіровоградщини”, приуроченого до Всесвітнього дня води.

Всесвітній день води є унікальною можливістю нагадати українцям про дбайливе ставлення до водних ресурсів. Адже лише своїми діями ми зберігаємо або знищуємо цей безцінний дар природи.

Мета проведення круглого столу - привернути увагу громадян регіону до проблем охорони та раціонального використання водних ресурсів, необхідних для забезпечення життєдіяльності населення, розвитку сільського господарства і промисловості; показати, що захист водних ресурсів наразі є пріоритетним напрямом екологічної політики державних установ та громадських організацій Кіровоградщини.

Теми, що пропонуються до розгляду:
- основні аспекти охорони та збереження водних ресурсів Кіровоградської області;
- обґрунтування необхідності збереження запасів питної води;
- дослідження радону та радіохімічних показників у джерелах водопостачання Кіровоградської області;
 - стан очищення стічних вод комунальними підприємствами області та їх вплив на водні об’єкти;
 - поверхневі водойми - джерело інфекційних та неінфекційних захворювань та ін.

В роботі круглого столу візьмуть участь представники державних установ та члени громадських організацій, екологи, викладачі ВНЗ та інші.

В рамках круглого столу відбудеться урочисте нагородження переможців конкурсу дитячого малюнка «Джерело мого дитинства», який проводився Кіровоградським облводресурсів та управлінням освіти Кіровоградської міської ради.
Засідання відбудеться у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (II поверх) обласної наукової бібліотеки ім. Д.І. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

 Вхід вільний


Фон


Фон

[ HOME ]

Відбулася виробнича нарада щодо проведення в Кіровоградській області Всесвітнього Дня Довкілля
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua