[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відкриття персональної виставки Дениса Мішкова «Металовикрутаси»
LOGO
Фон

Відкриття персональної виставки Дениса Мішкова
«Металовикрутаси»

18 вересня 2019 року в Орхуському центрі екологічної інформації обласної універсальної наукової бібліотеки ім.Д.І.Чижевського відбулося відкриття персональної виставки Дениса Мішкова «Металовикрутаси».

На перший погляд поробки з металу – це складні у виконанні вироби, що вимагають професійної підготовки та спеціальних верстатів. Але майструвати з металу можна і самостійно в домашніх умовах. І в цьому відвідувачів переконала ця експозиція. Автор виставки має дві технічні освіти. Спочатку він закінчив Кропивницький коледж механізації сільського господарства, згодом – Центральноукраїнський національний технічний університет. Наразі Денис працює машиністом бульдозера на державному підприємстві «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» (Інгульська шахта).

Своїм захопленням Денис Мішков почав займатися зовсім недавно, всього один рік. Це його перша виставка, на якій представлено 20 оригінальних робіт, виконаних в техніці арт-зварювання. Це – комахи, квіти, фантастичні істоти, техніка. Автор для створення своїх робіт використовує різноманітні металеві відходи: металеві кришки від пляшок, старі виделки й ложки, бляшані баночки з-під напоїв, дрібні шурупи, гайки, обрізки труб, залишки металевих листів тощо.

А ще у Дениса є інше захоплення – велоспорт. Наразі він є учасником проекту «Велокроп», що об’єднує спільноту велолюбителів і велоприхильників Кропивницького. Представник і один з організаторів цього проекту – заступник міського голови Андрій Паливода, привітав Дениса з відкриттям його першої виставки та подякував працівникам бібліотеки за організацію презентації робіт молодого митця та висловив надію на те, що бібліотека і надалі буде слугувати творчим майданчиком для талановитих громадян нашого міста.

На відкритті виставки були присутні студенти І курсу Кропивницького інженерного коледжу ЦНТУ (спеціальність «Прикладна механіка»), які з зацікавленістю розглядали роботи та спілкувалися з автором.

Наталія Ракуленко,
головний бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Відкриття персональної виставки Дениса Мішкова «Металовикрутаси»
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2019 Webmaster: webmaster@library.kr.ua