[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Пересувна виставка
LOGO
Фон

27 червня 2011 в Орхуському екологічному центрі ОУНБ ім. Д. Чижевського розпочала роботу пересувна виставка, присвячена сучасним доступним та ефективним екотехнологіям, які дозволяють вирішити проблеми життєзабезпечення пересічного домогосподарства.

На цій виставці в рамках Європейського тижня енергоефективності в Україні і потім Форуму «Довкілля для України» у Києві ВЕГО «Мама-86» презентує власний досвід проектів: «Екодім», «Екосан» та «Екологічне життя людей» з впровадження енергозбереження та ресурсозбереження на рівні домогосподарства. На стендах ВЕГО «МАМА-86» розміщені плакати «Енергоефективне та екологічно дружнє житло», «Екосанітарія – економічно та безпечно», «З відходів – в доходи», «Концепція демонстраційного комплексу» та «Інформаційно - тренінговий центр».

На виставці представлені такі тематичні напрямки:

1."Екодім" - досвід організації в Одесі та Артемівську з підвищення енергоефективності багатоквартирних будинків

2. «Екосан» - досвід ВЕГО «МАМА» впровадження сухих туалетів та локальних очисних споруд

3. "З відходів в доходи" – досвід Яремче з роздільного збору побутових відходів

4. «Енергопасивний типовий дім», плакат на цю тему підготувала Тетяна Ернст, з якою з 2008 року співпрацює ВЕГО «МАМА-86»

5. «Органічне землеробство» - досвід Ніжина, Полтави та Києва.

Мета пересувної виставки - пропаганда енерго- водо- та ресурсозберігаючих екотехнологій. Діятиме протягом липня.

За більш детальною інформацією звертатися до кіровоградського місцевого осередку «МАМА – 86» за адресою: м.Кіровоград, вул.Єгорова 19, кв.2 або за електроною поштою: liudamama86@i.ua. Контактна особа Людмила Шестакова, тел.: 0522-27-04-63

Виставка проходить у рамках проектів ВЕГО „МАМА-86” «Екологічне життя людей» та «Сприяння реалізації права на воду і санітарію в Україні» за фінансової підтримки UNOPS, Ради зі співпраці в галузі водопостачання та водовідведення WSSCC та Шведського товариства охорони природи ( SSNC).


[ HOME ]

Пересувна виставка
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua