[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон В Кіровоградській області проводиться операція "Новорічна ялинка"
LOGOФон

В Кіровоградській області проводиться операція "Новорічна ялинка"

 

З 1 по 31 грудня 2014 року в Кіровоградській області проводиться операція "Новорічна ялинка". Її мета — недопущення самовільних рубок, безконтрольного перевезення та реалізації новорічних ялинок, а також притягнення до адміністративної відповідальності за самовільну заготівлю та реалізацію незаконно зрубаних новорічних ялинок.

Контроль за придбанням, транспортуванням та реалізацією новорічних ялинок здійснюється співробітниками Державної екологічної інспекції у Кіровоградській області, управління МВС України в області, обласного управління лісового та мисливського господарства, головами райдержадміністрацій відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 21 листопада 2014 року № 469-р "Про комплекс заходів, пов’язаних з реалізацією новорічних ялинок та охороною хвойних насаджень від незаконних порубок у передноворічний період 2014 року".

Необхідно відмітити, що відпуск новорічних ялинок для оптових покупців здійснюється із обов'язковим їх маркуванням спеціальними пластиковими бирками.

Хотілося б наголосити, що при транспортуванні новорічних ялинок необхідно мати документи щодо підтвердження законності їх придбання. Відсутність документів буде розцінюватись як порушення природоохоронного законодавства та в подальшому веде до накладання штрафних санкцій.

 


[ HOME ]

З 1 по 31 грудня 2014 року в Кіровоградській області проводиться операція "Новорічна ялинка"
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2014 Webmaster: webmaster@library.kr.ua