[HOME]
ОУНБ Кіровоград      
DC.Metadata       

[ HOME ]
Фон “Альтернативна ялинка та новорічно-різдвяна композиція”


Фон

 

Орхуський центр екологічної інформації
Комунального закладу
“ОУНБ ім. Д.І. Чижевського”
Обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді
Кіровоградський громадський осередок Всеукраїнської екологічної ліги

“Альтернативна ялинка та новорічно-різдвяна композиція”Виставка робіт декоративно-ужиткового мистецтва
23 грудня 2015 р. о 14-00

Прес — анонс

 

23 грудня 2015 р. о 14.00 год. в Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук відбудеться відкриття виставки робіт декоративно-ужиткового мистецтва “Альтернативна ялинка та новорічно-різдвяна композиція”.

Головне завдання виставки — популяризація дбайливого ставлення до природи, розвиток творчої ініціативи, пізнавальної діяльності та альтернативного мистецтва в області.

Популяризація заміни лісових красунь з їх гілок значно скоротить попит на великі дерева і збереже їх життя. А композиції з різноманітних матеріалів: текстилю, різнокольорового паперу, стрічок, бісеру, мушлів, ґудзиків, природних матеріалів стануть чудовою основою для створення альтернативних ялинок. Ялинка створена своїми руками — це гарний подарунок до Нового року і хороший спосіб зберегти екологію. Вже не перший рік люди в світі намагаються відмовитись від згубної звички вирубувати хвойні дерева до зимових свят. На сьогоднішній день альтернативна ялинка — нетрадиційний підхід до традиційних святкувань.

На виставці, крім стилізованих ялинок, також будуть представлені новорічні та різдвяні композиції, сюжетні композиції. Виставкові роботи різноманітні по своїй текстурі, кольору, розміру, техніці виконання.

До організації виставки долучилися: міський центр дитячо-юнацької творчості, дитячо-юнацький центр “Зорецвіт” (ЗОШ № 26), гурток декоративно-прикладного мистецтва “Палітра творчості” (ЗОШ № 24), кіровоградські майстрині.

Виставка подарує новорічну феєрію, створить передсвятковий настрій для всіх, без винятку! Тож запрошуємо відвідати виставку, яка, сподіваємося, надихне шанувальників бібліотеки виготовити власну святкову композицію.
Експозиція діятиме протягом місяця у відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (II поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: м. Кіровоград, вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід вільний.


Фон


Фон

Фон


Фон

[ HOME ]

“Альтернативна ялинка та новорічно-різдвяна композиція” 
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua