[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Відеонадходження!
LOGO
Фон

Захисти хвойні насадження!

Державне управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області повідомляє, що наприкінці листопада 2012 року в області розпочаті заходи щодо реалізації ялинок та охорони хвойних насаджень від вирубування у передноворічний період 2012 року.

Особлива увага в цей період приділяється проведенню заходів з охорони хвойних насаджень від самовільних рубок на територіях селекційних плантацій та лісових масивів, що межують з населеними пунктами, автодорогами, залізницями, на територіях природно-заповідного фонду.

Новорічні ялинки реалізовуватимуться з використанням електронного обліку деревини. На кожне святкове деревце будуть прикріплюватися спеціальні бірки (чіпи), зняти які без пошкодження неможливо. Чіп містить спеціальний штрих-код, який зафіксовано в єдиному державному реєстрі. Завдяки штрих-коду можна отримати всю інформацію про походження дерева (місце, де його вирощено, назву лісгоспу та лісництва, яке його відпустило). Такий метод дозволяє захистити хвойні насадження у передноворічний період від незаконного вирубування.

Шановні Кіровоградці! Купуючи ялинку на організованих базарах та у сертифікованих продавців, ви зробите свій внесок у збереження довкілля та у відновлення зелених насаджень. Адже частина сплачених за ялинку коштів піде на створення нових хвойних лісів.

Давайте разом зробимо нашу степову перлину України – Кіровоградщину, зеленішою.
[ HOME ]

Захисти хвойні насадження!
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua