[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Заходи в рамках проекту «Кропивницький – крок назустріч»
LOGO
Фон

Заходи в рамках проекту «Кропивницький – крок назустріч»

В Орхуському центрі екологічної інформації, що діє при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук ОУНБ ім. Д. Чижевського, в рамках проекту «Сприяння відбудові та сталому розв`язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ) за фінансування Європейського Союзу протягом останнього тижня відбулися цікаві заходи.

14 листопада проведено екологічний тренінг «Розвиток екологічної свідомості», який включав у себе цікаві, креативні та активні завдання і вправи: знайомство, «голосуємо ногами», «мозковий штурм», «руханки», вирішення певної теми у групах, перегляди відеороликів та їх обговорення. Учасники заходу із задоволенням брали участь в усіх активностях тренінгу і тим самим закріпили свої знання з екології, а також отримали багато нової та корисної інформації, яка знадобиться у подальшому житті.

16 листопада 2017 року на майстер-класі «Виготовлення подарункового сувеніру» всі учасники мали можливість створити чудові вироби своїми руками.

До нас наближаються прекрасні новорічні та різдвяні свята, на які традиційно прийнято обмінюватися подарунками, листівками та оригінальними привітаннями. І хоча більшість з нас давно не вірить у Діда Мороза, ніщо не заважає нам самим стати добрими чарівниками для рідних і близьких людей, адже новорічні подарунки – це відмінний спосіб висловити їм свою любов і увагу. У даний час, коли за гроші можна купити все, цінність hand-made подарунків особливо велика, і виготовлення сувенірів та виробів своїми руками набуває все більшої популярності.

Ірина Рєзнік,
бібліотекар відділу документів
з економічних, технічних
та природничих наук


Фон


Фон

[ HOME ]

Заходи в рамках проекту «Кропивницький – крок назустріч»
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2017 Webmaster: webmaster@library.kr.ua