[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Зелена економіка — новий напрям в економічній науці
LOGO
Фон

 

Зелена економіка — новий напрям в економічній науці

 

 

20 квітня 2015 року в Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук розпочне роботу книжкова виставка “Зелена економіка як сучасний феномен”.

Зелена економіка — новий напрям в економічній науці, який сформувався в останні два десятиліття. Головна ідея напряму - все на поверхні Землі є взаємопов'язаним. Програма ООН з навколишнього середовища (ЮНЕП) дає доволі просте визначення цьому поняттю. "Зеленою" називається економіка, яка веде до підвищення добробуту людей та зміцнення соціальної справедливості при одночасному істотному зниженні ризиків для навколишнього середовища та дефіциту екологічних ресурсів.

Сьогодні питання зеленої економіки дуже актуалізувалося в світі, але для багатьох українців це поняття залишається новим. Щоб ближче познайомитися з важливим сучасним напрямом - зеленою економікою, запрошуємо переглянути книги, які розкриють вам різні аспекти концепції «зеленого» зростання, покажуть можливості для нових джерел економічного зростання без тиску на кількість і якість природних багатств.

Виставка діятиме протягом місяця в Орхуському центрі екологічної інформації при відділі документів з економічних, технічних та природничих наук (ІІ поверх) обласної бібліотеки ім. Д. Чижевського за адресою: вул. Велика Перспективна, 24.

Вхід – вільний.

 


Фон


Фон

[ HOME ]

Зелена економіка — новий напрям в економічній науці
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2015 Webmaster: webmaster@library.kr.ua