[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 

[ HOME ]
Фон Урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу “Твої вірні друзі” та відкриття одноіменної виставки.
LOGOФон


Урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу
“Твої вірні друзі” та відкриття одноіменної виставки.23 січня 2013 року в орхуському інформаційно-трегінговому центрі, який працює на базі відділу документів з економічних, технічних та природничих питань, відбулася урочиста церемонія нагородження переможців фотоконкурсу “Твої вірні друзі” та відкриття одноіменної виставки найкращих конкурсних робіт.

Нагадаємо, що фотоконкурс було присвячено Всесвітньому дню захисту тварин.

Організатор - орхуський інформаційно-трегінговий центр. Конкурс відбувся за фінансової підтримки управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області.

Учасники надсилали роботи з червня по жовтень 2012 року. На фотоконкурс надішло понад 150 світлин фотографів-аматорів та професійних фотохудожників нашої області, а також Полтави і Харкова..

Переможців визначило журі, до складу якого увійшли: Оксана Ткаченко, заступник директора КЗ “Обласна універсальна наукова бібліотека ім. Д.І. Чижевського”, голова журі; Сергій Гусарченко, відповідальний секретар Кіровоградської обласної організації Національної спілки фотохудожників України; Аліна Осокіна, керівник Орхуського екологічного інформаційно-тренінгового центру; Валентина Ткач, заступник начальника відділу державного моніторингу екологічних фондів, інформаційно-аналітичного забезпечення та зв’язків з громадськістю державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області; Тетяна Кучерява, керівник Кіровоградської міської громадської організації захисту тварин “БІМ”.

На церемонії були присутні учасники конкурсу, фотохудожники міста, представники державних та громадських організацій, студенти, учні навчальних закладів міста, кореспонденти ЗМІ.

Урочисту церемонію відкрила керівник центру, завідуюча відділом Аліна Осокіна. Вона привітала гостей та учасників з завершенням фотоконкурсу. В своєму слові пані Аліна наголосила на тому, що Всесвітній день захисту тварин - це свято, яке допомагає об'єднати зусилля всіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин. Гуманне ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання громадян.

Головний спеціаліст державного управління охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області Роменська Оксана Миколаївна та керівник Кіровоградської міської громадської організації захисту тварин “БІМ” Кучерява Тетяна в своїх виступах говорили про важливість вирішення питання захисту безпритульних тварин та побудови у місті притулку для них.

Після виступів запрошених розпочалася найважливіша та інтригуюча частина заходу — нагородження переможців.

Одже, переможцями фотоконкурсу “Твої вірні друзі” стали:

* в номінації “Домашні улюбленці”:
- Василій Васюк (фоторобота “Двое”);
- Роман Козак (фоторобота “Генерал піщаного кар‘єру”);
- Оксана Біліченко (фоторобота “Мурка”);

  

* в номінації “Кумедні фото”:
- Галина Нікітіна (фоторобота “Хто казав, що сторожевих кіз не буває”);
- Марина Ліккей (фоторобота “Підготовка в космонавти”);

   

* в номінації “Діти природи”: — Ігор Гречаний (фоторобота “Мій дім — моя фортеця”).

Дипломи та цінні подарунки - фотоальбоми, флеш-накопичувачи переможцям вручили: голова жюрі Оксана Ткаченко та член жюрі Сергій Гусарченко.

Переможців та гостей привітали вихованці дитячо-юнацького центру “Зорецвіт”. Хореографічний колектив “Катруся” виступив з музично-хореографічною композицією “Господарочка”, ансамбль ложкарів презентував номер “Веселі ложкарі”, а вихованці естрадно-вокального гуртку вшанували учасників заходу зворушливими піснями про Україну. Юні таланти подарували чудовий настрій всім присутнім. Завершилася церемонія веселими вікторинами, розвагами та сюрпризами, які запропонували присутнім організатори заходу.

Виставка найкращих робіт за результатами фотоконкурсу “Твої вірні друзі” діятиме до 23 лютого 2013 року. Запрошуємо всіх до перегляду.[ HOME ]

Екологічне виховання дітей
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2011 Webmaster: webmaster@library.kr.ua