[HOME]
ОУНБ Кіровоград  
DC.Metadata
 
[ HOME ]
Фон Кіровоградський регіональний тренінговий центр

Фон
Фон
LOGO

Про програму «БІБЛІОМІСТ»

З червня 2010 року в Кіровоградській обласній універсальній науковій бібліотеці ім. Д.І.Чижевського працює Регіональний тренінговий центр за Всеукраїнською Програмою „Бібліоміст”. Урочисте відкриття Кіровоградського Регіонального тренінгового центру (далі КРТЦ) відбулося 14 червня 2010 року за участю представника головного офісу IREX Джона Ву, регіонального представника IREX в Кіровоградській області Олександра Шлєєнкова, представників управлінь облдержадміністрації, громадських організацій та користвувачів бібліотеки. Адмініструє діяльність тренінгових центрів в обласних бібліотеках України Рада міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX.

"Бібліоміст" — партнерська робота IREX, USAID та Міністерства культури і туризму України, на підтримку якої Фундація Білла та Мелінди Гейтс надала грант на суму 25 мільйонів доларів США. «Бібліоміст» співпрацюватиме з Українською бібліотечною асоціацією (УБА), центральними та місцевими органами влади та бібліотеками на всій території України, щоб допомогти бібліотекам ефективніше задовольняти потреби місцевих громад завдяки навчанню та використанню сучасних технологій, виконавши такі завдання:

  • Обладнати бібліотеки технікою, щоб члени громад отримали кращий доступ до інформації.

  • Навчити бібліотекарів користуватися новітніми технологіями, щоб краще обслуговувати відвідувачів.

  • Сприяти розвитку ресурсної бази бібліотечної асоціації для ефективнішого представлення інтересів бібліотек та бібліотекарів.

  • Заручитися державною підтримкою для визнання ключової ролі бібліотек в суспільстві.

У Регіональному тренінговому центрі безкоштовно підвищують свою фахову кваліфікацію працівники бібліотек області. У планах реалізації цього проекту навчання 500 бібліотекарів основам комп’ютерної грамотності, ефективному використанню новітніх інформаційних бібліотечних технологій, трансформації бібліотечної діяльності на основі проектного, кадрового менеджменту та ініціативної діяльності бібліотек.

Тренери КРТЦ проводять безкоштовні навчальні тренінги для громадяни міста і області. Під час тренінгів усі бажаючи можуть навчитися користуватись комп’ютером, здійснювати пошук інформаційних ресурсів у мережі Інтернет, створити власні Блоги та Web-сторінки.

Кіровоградський регіональний тренінгів центр запрошує усіх громадян міста і області до навчань з комп’ютерних технологій, цікавих пізнавальних веб - екскурсій та спілкування.КІРОВОГРАДСЬКИЙ РЕГІОНАЛЬНИЙ ТРЕНІНГОВИЙ ЦЕНТР

працює за адресою:

м.Кіровоград,
вул.К.Маркса, 24,
Інтернет-центр, І поверх.
Час роботи:
понеділок - четвер     10.00-19.00
               субота, неділя       11.00-18.00         


Фон


Фон

[ HOME ]
  Кіровоградський регіональний тренінговий центр
Фон Фон © ОУНБ Кiровоград 2010     Webmaster: webmaster@library.kr.ua