[HOME]
ОУНБ Кіровоград
DC.Metadata       
Головна |Наша діяльність | Фонд центру | Екокалендар | Фотогалерея| Корисні ресурси| Плани роботи 
[ HOME ]
Фон Про відзначення Всесвітнього дня води
LOGO
Фон

Про відзначення Всесвітнього дня води

 

Щорічно 22 березня відзначається Всесвітній день води. У 2020 році він буде проходити під гаслом «Вода та зміни клімату - прискорення дій». У цей день у всіх країнах світу акцентується увага на дбайливому ставленні до водних ресурсів, адже понад мільярд людей на планеті використовують неякісну воду.

Більшість українців споживають воду з поверхневих водних джерел - річок, водосховищ, зокрема з Дніпра водою забезпечується близько 2/3 населення України.

Основними джерелами забруднення поверхневих водних об’єктів є стічні води. Вода з річкової очищується до питної та транспортується до будинків і підприємств, а потім каналізаційні стоки після очищення повертаються знову до річок. Водоканали контролюють якість та склад води на кожному етапі циклу. Застарілість обладнання, щорічне збільшення концентрації забруднюючих речовин спричиняють повернення до річок недостатньо очищених вод. Використання неякісної води впливає як на здоров’я окремих мешканців, так і погіршує екологічний стан цілих регіонів.

Проблеми, з якими стикається сьогодні людство в сфері водних ресурсів, можуть призвести до незворотних наслідків життя як для людства, так і в навколишнього природного середовища загалом.

Людство повинне зрозуміти цінність води як для них самих, так і для майбутніх поколінь.

Прості кроки, які може зробити кожен, щоб жити з чистою водою (завантажити).


Фон


Фон

[ HOME ]

Про відзначення Всесвітнього дня води
Фон Фон © ОУНБ Кропивницький 2020 Webmaster: webmaster@library.kr.ua