[HOME]
 


[ HOME ]

.

     

  Українська Бiблiотечна АсоцiацiяКіровоградська регіональна бібліотечна асоціація була створена в 1997 році на базі обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Д.I.Чижевського і налічує 64 члени. Очолює її ЖИВОТОВСЬКА Валентина з 1 квітня 2010 року. З 1997 р. по квітень 2010 р. КРБА очолювала О.М. Гаращенко, директор ОУНБ ім.Д.І.Чижевського, заслужений працівник культури України. За останні роки діяльності асоціацію поповнили представники юнацької та дитячої обласних бібліотек, 25 районних бібліотечних систем та інших відомств. Джерело фінансування асоціації - вступні внески, річні членські внески, спонсорські і добровільні добродійні внески. 
Основна мета діяльності Кіровоградської регіональної бібліотечної асоціації - консолідація спеціалістів бібліотек регіону для забезпечення інтелектуальної свободи людини і гарантованого доступу до всього обсягу накопичених знань та інформації. 
Основні види діяльності: удосконалення бібліотечного законодавства, організації і керування бібліотечною діяльністю; формування в громадськості усвідомлення пріоритету бібліотек як осередку культури, підвищення престижу бібліотечної професії; підвищення професіоналізму бібліотекарів, бібліографів та інформаційних спеціалістів; забезпечення високої якості і сучасного рівня бібліотечного й інформаційного обслуговування; збір і накопичення інформації різноманітної тематики; створення банків даних і сприяння вільному поширенню інформації; організація і стимулювання наукових досліджень, поширення і впровадження світового досвіду; видавнича діяльність; поширення видавничих матеріалів серед громадських організацій регіону й України; організація семінарів, конференцій, тренінгів; зв'язок із засобами масової інформації.


[ HOME ]

.© ОУНБ Кропивницький 1999-2007     Webmaster: webmaster@library.kr.ua